Menu Zamknij

Drewno Budowlane Śląsk

Informacje o tartaku Janicki

Tartak Janicki działa w branży tartacznej już od wielu lat na rynku południowej Polski.

Na naszą ofertę składają się wyroby tartaczne: deski, łaty, tarcica, tarcica mokra, więźba dachowa itp. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa głównie z województwo małopolskiego i śląskiego, jednak jesteśmy otwarci również na współprace z całą Polską. Tartak Janicki oferuje także impregnację drewna oraz sprzedaż desek.

Dzięki dużemu doświadczeniu, któer bezpośrednio przekłada się na jakość naszych produktów nawiązaliśmy ścisłą współpracę z klientami z branży budowlanej, remontowej oraz handlowo-usługowej.

Dlaczego nasz tartak?

Drewno budowlane wysokiej jakości

Zapewniamy Państwa , iż wykorzystujemy najwyższej jakości drewno. Więźby dachowe oraz łaty produkujemy z mocnego i trwałego drewna sosnowego, jodłowego lub świerkowego. Przed sprzedażą jest poddane starannej obróbce, by zwiększyć jego odporność i wytrzymałość.

Profesjonalne impregnowanie drewna

W naszym tartaku oferujemy też impregnację drewna. Polega ona na zabezpieczeniu drewna przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych za pomocą konserwujących środków chemicznych. Dzięki zastosowaniu tej metody drewno pozostaje na dłużej trwałe i doskonale chronione.

Wybierz nasze trwałe i wysokiej jakości drewno budowlane i wyroby tartaczne,
a każda Twoja budowa będzie solidna już od samych podstaw 

Drewno Budowlane Śląsk