Informacje o tartaku Janicki

Tartak Janicki działa w branży tartacznej już od wielu lat na rynku południowej Polski.

Na naszą ofertę składają się wyroby tartaczne: deski, łaty, tarcica, tarcica mokra, więźba dachowa itp. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa głównie z województwo małopolskiego i śląskiego, jednak jesteśmy otwarci również na współprace z całą Polską. Tartak Janicki oferuje także impregnację drewna oraz sprzedaż desek.

Dzięki dużemu doświadczeniu, któer bezpośrednio przekłada się na jakość naszych produktów nawiązaliśmy ścisłą współpracę z klientami z branży budowlanej, remontowej oraz handlowo-usługowej.

Dlaczego nasz tartak?

Drewno budowlane wysokiej jakości

Zapewniamy Państwa , iż wykorzystujemy najwyższej jakości drewno. Więźby dachowe oraz łaty produkujemy z mocnego i trwałego drewna sosnowego, jodłowego lub świerkowego. Przed sprzedażą jest poddane starannej obróbce, by zwiększyć jego odporność i wytrzymałość.

Profesjonalne impregnowanie drewna

W naszym tartaku oferujemy też impregnację drewna. Polega ona na zabezpieczeniu drewna przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych za pomocą konserwujących środków chemicznych. Dzięki zastosowaniu tej metody drewno pozostaje na dłużej trwałe i doskonale chronione.

Wybierz nasze trwałe i wysokiej jakości drewno budowlane i wyroby tartaczne a każda Twoja budowa będzie solidna już od samych podstaw 

 
 

Janicki Tartak Drzewny

Tarcica budowlana, Więźba dachowa, Konstrukcje dachowe

 

Strona główna Nasz tartak Oferta Kontakt Mapa strony

 

projektowanie stron www iPolska.com.pl

 

Tartak Kraków

,

Tartak małopolska

,

Tartak Śląsk

,

Więźba dachowa Małopolska

,

Więźba dachowa Śląsk

,

Drewno konstrukcyjne Śląsk

,

 

 

 

 

 

 

 
email